
Змішувач для умивальника ALONIA INVENA, матове золото, BU-70-009
- В наличии
- Код: BU-70-009
5 039 ₴
3 527 ₴
- +380 (97) 628-14-06
- +380 (67) 947-48-50
Змішувач для умивальника ALONIA з матового золота є ідеальним рішенням для людей, які шукають сучасні змішувачі для ванної кімнати з елегантною обробкою. Одноважільний стоячий змішувач відрізняється не тільки стильним дизайном, але і високою функціональністю. Оснащений керамічним змішувачем діаметром 25 мм, забезпечує точне встановлення температури та тривалу роботу. Завдяки водозберігаючому аератору з пластику, змішувач зменшує споживання води, що призводить до екологічної вигоди та менших рахунків.
У комплект входить система швидкого монтажу, що полегшує самостійну установку. Крім того, додається стопор «клік-клак» забезпечує повний комфорт використання. Змішувач також включає з’єднувальні шланги 3/8" довжиною 40 см, що гарантує сумісність з більшістю інсталяцій. Це чудовий вибір для людей, які шукають розкішний змішувач для умивальника з сучасним виглядом, який є міцним, функціональним і простим у встановленні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Invena |
| Страна производитель | Польша |
| Назначение смесителя | Для раковины |
| Тип смесителя (крана) | Однорычажный |
| Материал корпуса смесителя (крана) | Латунь |
| Цвет | Золотистый |
| Монтаж | Врезной |
| Способ монтажа | Горизонтальный |
| Количество монтажных отверстий | 1 |
| Вес | 1 кг |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал | Латунь |
| Комплектация | |
| Термостат | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5907798740369 |
| Тип | Смеситель |
| Назначение | Для раковины |
| Гарантия | 24 месяца |
| Длина излива | 5 - 10 см |
| Вид монтажа | Врезной |
| Страна регистрации бренда | Польша |
| Вид смесителя | Однорычажный |
| Тип излива | Стационарный |
| Диаметр подключения шлангов | 3/8" |
| Вес (кг) | 1 |
- Цена: 3 527 ₴






