
Раковина накладна, MALAGA, 39CM, квадратна, білий/золотий, CE-39-013
- В наличии
- Код: CE-39-013
7 868 ₴
- +380 (97) 628-14-06
- +380 (67) 947-48-50
Це незвичайне поєднання кольорів, якщо говорити про кераміку для ванної кімнати.
Це створює бажаний ефект несподіванки та завжди змінює вигляд укладання. Накладний умивальник Malaga дивує своїм колірним поєднанням. Зовнішні поверхні золотистого кольору з дуже блискучим покриттям і дзеркальним характером. Інтер'єр наповнений чистим, універсальним білим, що робить золото ще більш виразним. Використання двох кольорів надає настільному умивальнику MALAGA тривимірний характер, його внутрішні та зовнішні поверхні чітко позначені. Все це ідеально поєднується з сучасною формою чаші. Він квадратний і має закруглені краї. Біло-золотистий умивальник Malaga на стільницю виготовлений з високоякісної кераміки, завдяки чому він стійкий до механічних пошкоджень та інтенсивного використання.
Торгова марка INVENA -знана польська компанія, заснована в 1992 р відомим польським полярником Мареком Камінські. Компанія Invena пропонує інженерну сантехніку і сантехніку для ванної кімнати. У червні 2000 р INVENA S.A. стала першим польським дистриб'ютором в галузі інженерної сантехніки, який отримав сертифікат системи управління якістю ISO 9001. INVENA S.A. є лауреатом безлічі нагород і конкурсів. Двічі ставала лауреатом Європейської медалі та двічі була удостоєна статуетки «Золотий сантехнік».
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Invena |
| Страна производитель | Польша |
| Материал умывальника | Керамика |
| Установка умывальника | Накладная |
| Форма умывальника | Квадратная |
| Количество отверстий под смеситель | Без отверстий |
| Вес | 8 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 390 мм |
| Глубина | 140 мм |
| Высота | 390 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Керамика |
| Габариты раковины (ВхШхГ) | 39х14х39 |
| Гарантия | 24 месяца |
| Форма раковины | Квадратная |
| Отверстие под смеситель | Нет |
| Страна регистрации бренда | Польша |
| Тип установки | Накладная |
| Вес | 8 |
| EAN | 5907798725458 |
- Цена: 7 868 ₴






