
Раковина накладна MALAGA, квадратна, білий/золотий, CE-39-013
- В наличии
- Код: CE-39-013
7 868 ₴
+380 (97) 628-08-96
- +380 (97) 628-14-06
- +380 (67) 947-48-50
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Поєднання білого і золотого - елегантне рішення, яке додасть зоні умивальника неповторний характер.
Золото в поєднанні з білим ідеально підходить для ванних кімнат, оформлених у стилі гламур або бохо. Ідеально підійде до золотих або чорних кранів і аксесуарів. Це компроміс між сучасним дизайном, функціональністю та довговічністю. Золото — це PVD покриття, яке наноситься у вакуумній камері. Завдяки цьому він неймовірно гладкий і стійкий до впливу відбитків пальців. Він також дуже міцний: стійкий до стирання та подряпин. Найголовніше те, що спосіб нанесення покриття робить його зручним для людей, схильних до алергії та атопічного дерматиту.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Invena |
| Страна производитель | Польша |
| Вид сантехнического изделия | Умывальник |
| Материал умывальника | Керамика |
| Установка умывальника | Накладная |
| Форма умывальника | Прямоугольная |
| Количество отверстий под смеситель | Без отверстий |
| Расположение отверстия под смеситель | Опционально |
| Отверстие под перелив | Нет |
| Вес | 11 кг |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Золотистый |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 530 мм |
| Глубина | 420 мм |
| Высота | 160 мм |
| Комплектация | |
| Сифон | Нет |
| Користувацькi характеристики | |
| Материал | Керамика |
| Габариты раковины (ВхШхГ) | 13x51x40 |
| Гарантия | 24 месяца |
| Форма раковины | Квадратная |
| Отверстие под смеситель | Нет |
| Страна регистрации бренда | Польша |
| Тип установки | Накладная |
| Вес | 11 |
- Цена: 7 868 ₴






