
Кухонна гранітна мийка сіра на дві чаші Megalo SBE_521T
- В наличии
- Код: SBE_521T
14 056 ₴
+380 (97) 628-08-96
- +380 (97) 628-14-06
- +380 (67) 947-48-50
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Раковина MEGALO - висококласний продукт від відомого в країні виробника Laveo.
Мийка оздоблена сірим полірованим гранітом, який виглядає дуже естетично і підходить до будь-якого виду кухонних меблів.
EAN: 5907791184030
Колір: Сірий
Ширина 500 мм
Довжина 1160 мм
Глибина камери 170 мм
Модель Прямокутна
2-камерна
До шафи 900 мм
Отвір 3,5"
Попередньо вирізані отвори для кранів Так
Автоматичне перекриття зливу Так
Стійкість до термічних ударів Так
Стійкість до подряпин Так
Ударостійкий Так
Стійкий до зміни кольору Так
Стійкий до температур 250°C
Сифон в комплекті Так
Space Saving (економія місця)
Сифон Стандартний/Довгий
Спосіб кріплення Втоплений в стільницю
Тип пробки Автоматичний
Роки гарантії 10 *Перевірте деталі гарантії
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Laveo |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Серый |
| Материал мойки | Гранит |
| Форма мойки | Прямоугольная |
| Конструкция мойки | Двухчашевая с крылом |
| Тип установки мойки | Врезная |
| Расположение крыла | Оборачиваемая |
| Отверстие под смеситель | Да |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Клапан-автомат | Да |
| Сифон | Да |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Глубина чаши | 170 мм |
| Ширина мойки | 500 мм |
| Длина мойки | 1160 мм |
| Диаметр сливного отверстия | 3 1/2" |
- Цена: 14 056 ₴



