
Кухонна гранітна мийка чорна MONCHICHI 500x390x205 SBO_710Y
- Нет в наличии
- Код: SBO_710Y
6 497 ₴
+380 (97) 628-08-96
- +380 (97) 628-14-06
- +380 (67) 947-48-50
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Раковина MONCHICHI - висококласний продукт від відомого в країні виробника Laveo.
Мийка оздоблена чорним полірованим гранітом, який виглядає дуже естетично і підходить до будь-якого виду кухонних меблів.
код:SBO 710Y
EAN: 5907791192332
Ширина 500 мм
Довжина 390 мм
Глибина камери 190 мм
Модель Прямокутний 1-камерна
До шафи 400 мм
Відтік 3,5"
Попередньо вирізані отвори для кранів Немає
Автоматичне перекриття зливу Немає
Стійкість до термічних ударів Так
Стійкість до подряпин Так
Ударостійкий Так
Стійкий до зміни кольору Так
Стійкий до температур 250°C
Сифон в комплекті
Space Saving (економія місця)
Спосіб кріплення Втоплений в стільницю
Тип пробки Клік-клак
Роки гарантії
10 *Перевірте деталі гарантії
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Laveo |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Черный |
| Форма мойки | Прямоугольная |
| Конструкция мойки | Одночашевая |
| Тип установки мойки | Врезная |
| Расположение крыла | Оборачиваемая |
| Отверстие под смеситель | Да |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Клапан-автомат | Да |
| Сифон | Да |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Глубина чаши | 190 мм |
| Ширина мойки | 500 мм |
| Высота мойки | 400 мм |
| Длина мойки | 390 мм |
| Диаметр сливного отверстия | 3 1/2" |
- Цена: 6 497 ₴



