
Кухонна гранітна мийка чорна Dafne SBD_781T
- В наличии
- Код: SBD_781T
10 387 ₴
+380 (97) 628-08-96
- +380 (97) 628-14-06
- +380 (67) 947-48-50
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Раковина Dafne- висококласний продукт від відомого в країні виробника Laveo.
Мийка оздоблена чорним полірованим гранітом, який виглядає дуже естетично і підходить до будь-якого виду кухонних меблів.
EAN: 5907791163523
Ширина 470 мм
Довжина 780 мм
Глибина камери 204 мм
1-камерна
До шафи 500 мм
Вилив 3,5 ''
Попередньо вирізаний отвір для змішувача
Автоматичне закриття зливу ні
Стійкий до термічного удару Так
Стійкість до подряпин Так
Стійкий до зміни кольору Так
Стійкий до температур 250 °C
Сифон в комплекті Так
Space Saving (економія місця)
Спосіб кріплення Врізний в стільницю
Різновид пробки Клік-клак
Роки гарантії 10
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Laveo |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Черный |
| Форма мойки | Круглая |
| Конструкция мойки | Одночашевая с крылом |
| Тип установки мойки | Врезная |
| Расположение крыла | Оборачиваемая |
| Отверстие под смеситель | Да |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Клапан-автомат | Да |
| Сифон | Да |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Глубина чаши | 204 мм |
| Ширина мойки | 470 мм |
| Длина мойки | 780 мм |
| Диаметр сливного отверстия | 3 1/2" |
- Цена: 10 387 ₴



