
Раковина накладна MALAGA, 39CM, квадратна, чорний/золотий, глянець, CE-39-027
- В наличии
- Код: CE-39-027
11 448 ₴
+380 (97) 628-08-96
- +380 (97) 628-14-06
- +380 (67) 947-48-50
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Умивальник на стільницю Malaga — це модель квадратної форми із закругленими краями, які надають їй вишуканого вигляду. Це поєднання мінімалізму, ніжної форми та незвичайних кольорів. Внутрішня оболонка умивальника виконана в мерехтливому золотистому відтінку, що контрастує з чорними матовими обідками. Його розміри 39 × 39 см, завдяки чому він підійде як для маленьких ванних кімнат у квартирі, так і для більших. Створений для розкішних облаштувань. Для тих, хто шукає розкішні та функціональні елементи інтер’єру.
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 9 кг |
| Производитель | Invena |
| Страна производитель | Польша |
| Материал умывальника | Керамика |
| Установка умывальника | Накладная |
| Форма умывальника | Квадратная |
| Количество отверстий под смеситель | Без отверстий |
| Отверстие под перелив | Нет |
| Вид сантехнического изделия | Умывальник |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 390 мм |
| Глубина | 390 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Материал | Керамика |
| Гарантия | 24 месяца |
| Форма раковины | Прямоугольная |
| Отверстие под смеситель | Нет |
| Страна регистрации бренда | Польша |
| Тип установки | Накладная |
- Цена: 11 448 ₴






