
Кухонна гранітна мийка чорна Grenada 48x78 SBG_711T
- В наличии
- Код: SBG_711T
12 022 ₴
- +380 (97) 628-14-06
- +380 (67) 947-48-50
Раковина Grenada - висококласний продукт від відомого в країні виробника Laveo.
Мийка оздоблена чорним і полірованим гранітом, який виглядає дуже естетично і підходить до будь-якого виду кухонних меблів.
EAN: 5907791158789
Колір: чорний
Ширина 480 мм
Довжина 780 мм
Глибина камери 190 мм
Модель Прямокутна 1-камерна
До шафи 500 мм
Отвір 3,5 ''
Підключення до посудомийної машини Так
Попередньо вирізаний отвір для змішувача Так
Реверсивний Так
Автоматичне закриття зливу Так
Стійкий до термічного удару Так
Стійкість до подряпин Так
Стійкий до зміни кольору Так
Стійкий до температур 250 °C
Сифон в комплекті Так
Space Saving (економія місця)
Сифон Стандартний / Довгий
Спосіб кріплення врізаний в стільницю
Різновид пробки З кнопкою
Роки гарантії 10 * Перевірте деталі гарантії
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Laveo |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Черный |
| Форма мойки | Прямоугольная |
| Конструкция мойки | Одночашевая с крылом |
| Тип установки мойки | Врезная |
| Расположение крыла | Оборачиваемая |
| Отверстие под смеситель | Да |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Клапан-автомат | Да |
| Сифон | Да |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Глубина чаши | 190 мм |
| Ширина мойки | 480 мм |
| Длина мойки | 780 мм |
| Диаметр сливного отверстия | 3 1/2" |
- Цена: 12 022 ₴



