
Кухонна гранітна мийка бежевий Tau 50x57 SBT_410Y
- В наличии
- Код: SBT_410Y
8 884 ₴
+380 (97) 628-08-96
- +380 (97) 628-14-06
- +380 (67) 947-48-50
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Раковина TAU - висококласний продукт від відомого в країні виробника Laveo.
Мийка оздоблена бежевим і полірованим гранітом, який виглядає дуже естетично і підходить до будь-якого виду кухонних меблів.
EAN: 5907791183309
Ширина 500 мм
Довжина 570 мм
Глибина камери 200 мм
Модель Прямокутний
1-камерний
До шафи 600 мм
Отвір 3,5 ''
Підключення до посудомийної машини Так
Попередньо вирізаємо отвори для крана - ні
Стійкий до термічного удару Так
Стійкість до подряпин Так
Стійкий до зміни кольору Так
Стійкий до температур 250 °C
Сифон в комплекті Так
Space Saving (економія місця)
Спосіб кріплення Врізний в стільницю
Різновид пробки Клік-клак
Роки гарантії 10 * Перевірте деталі гарантії
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Laveo |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Бежевый |
| Форма мойки | Прямоугольная |
| Конструкция мойки | Одночашевая |
| Тип установки мойки | Врезная |
| Расположение крыла | Оборачиваемая |
| Отверстие под смеситель | Нет |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Клапан-автомат | Нет |
| Сифон | Да |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Глубина чаши | 215 мм |
| Ширина мойки | 500 мм |
| Длина мойки | 570 мм |
| Диаметр сливного отверстия | 3 1/2" |
- Цена: 8 884 ₴



