
Кухонна гранітна мийка чорна Dafne SBD_780T
- В наличии
- Код: SBD_780T
6 718 ₴
+380 (97) 628-08-96
- +380 (97) 628-14-06
- +380 (67) 947-48-50
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Раковина Dafne- висококласний продукт від відомого в країні виробника Laveo.
Мийка оздоблена чорним полірованим гранітом, який виглядає дуже естетично і підходить до будь-якого виду кухонних меблів.
EAN: 5907791165473
Ширина 510 мм
Довжина 510 мм
Глибина камери 190 мм
Модель Круглий
1-камерний
До шафи 500 мм
Вилив 3,5 ''
Підключення до посудомийної машини Так
Попередньо вирізаний отвір для змішувача
Автоматичне закриття зливу ні
Стійкий до термічного удару Так
Стійкість до подряпин Так
Стійкий до зміни кольору Так
Стійкий до температур 250 °C
Сифон в комплекті Так
Space Saving (економія місця)
Спосіб кріплення Врізний в стільницю
Різновид пробки Клік-клак
Роки гарантії 10
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Laveo |
| Страна производитель | Польша |
| Форма мойки | Круглая |
| Конструкция мойки | Одночашевая |
| Цвет | Черный |
| Тип установки мойки | Врезная |
| Расположение крыла | Оборачиваемая |
| Отверстие под смеситель | Нет |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Глубина чаши | 190 мм |
| Ширина мойки | 510 мм |
| Длина мойки | 510 мм |
| Диаметр сливного отверстия | 3 1/2" |
| Комплектация | |
| Клапан-автомат | Нет |
| Сифон | Да |
- Цена: 6 718 ₴



