
Двері міжкімнатні Terminus Модель 50 Ясен Crema, глуха, 60см
- Нет в наличии
5 589 ₴
- +380 (97) 628-14-06
- +380 (67) 947-48-50
Українське підприємство повного циклу "TERMINUS" било засновано в 2005 році. За короткий проміжок часу компанія стала лідером на українському ринку з виробництва високоякісних міжкімнатних дверей, металевих вхідних дверей і дерев'яних євровікон. Підприємство «TERMINUS» оснащено сучасним обладнанням з Німеччини і Італії. У виробництві дверей використовуються передові технології, високоякісна деревина, шпон цінних порід деревини, екологічні лаки відомих виробників. Підприємство підбирає матеріали на основі суворого дотримання екологічних стандартів (всі продукти відповідають міжнародним стандартам, що підтверджується відповідними сертифікатами). Використання передових технологій та екологічно чистих матеріалів дозволяє займати провідну позицію на ринку України і конкурувати з виробниками Росії і Європи.
Колекція «CARO», яка представлена у найширшому діапазоні кольорів, декорів та текстур, вражає своєю вишуканістю та елегантністю. Досконалі лінії та форми, продумані пропорції кожного елементу, декори цінних порід дерев та розмаїття оздоблення скла створюють атмосферу величі та статусності Вашого інтер’єру
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Terminus |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Межкомнатные |
| Высота полотна | 2000 мм |
| Гарантия | 5 лет |
| Доставка/Оплата | Обов`язковий аванс 10% |
| Количество грузовых мест | 1 |
| Комплектация | полотно |
| Материал | Шпон |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Страна-производитель товара | Украина |
| Тип | Глухие |
| Толщина | 40-45 мм: 40 мм |
| Цвет | Ясень крема |
| Ширина полотна | 600 мм |
- Цена: 5 589 ₴


