
Двері вхідні "Prestige" Лакобель 20-35
- Нет в наличии
9 906 ₴
+380 (97) 628-08-96
- +380 (97) 628-14-06
- +380 (67) 947-48-50
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Комплектація "PRESTIGE" Лакобель
Рама гнута - 110мм (товщ.мет.1,8-2)
Стулка -74мм (z-48)
Лист полотна мет. -1,0мм
Зонішня накладка МДФ -12мм
Внутрішня накладка МДФ –12мм
Замок верхній –Граніт
Замок нижній – Граніт
Петлі кульові - 3 шт
Двоконтурне ущільнення на рамі та стулці
Утеплення дв. полотна – мінеральна вата
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Вид | Входные |
| Высота полотна | 2050 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Дополнительные характеристики | Термін виконання замовлення 3 тижні |
| Доставка/Оплата | Обов'язковий аванс 20% / Термін виконання замовлення 3 тижні |
| Материал | Сталь + МДФ |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Страна-производитель товара | Украина |
| Тип | Глухие |
| Толщина | 71-80 мм: 74 мм |
| Цвет | дуб оріон |
| Ширина полотна | 970 мм |
- Цена: 9 906 ₴


