
Двері вхідні Thermo steel Хай Тек 20-06
- Нет в наличии
14 692 ₴
+380 (97) 628-08-96
- +380 (97) 628-14-06
- +380 (67) 947-48-50
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вхідні двері Thermo steel призначені для використання в приватних будинках. Вони стійкі до перепадів температур та інших кліматичних умов. Зовнішня панель спеціально виготовлена з металу товщиною 1мм, обробленого антикорозійним покриттям та покрита плівкою, яка стійка до ультрафіолетових променів. Стулка наповнена пінополістеролом, котрий дає додаткову шумо та теплоізоляцію.
Комплектація Thermo steel
Рама гнута – 110мм( товщ.мет.1,8-2)
Стулка -74мм (z-48)
Лист полотна металевий – 1,0мм
Зовнішня метал.панель -15мм
Внутрішня накладка МДФ -12мм
Замок верхній –Граніт
Замок нижній - Граніт
Петлі шарікові – 3шт
Двоконтурне ущільнення на рамі та стулці
Утеплення рами – базальтова вата
Утепленння дв. Полотна – базальтова вата та пінополістерол
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Вид | Входные |
| Высота полотна | 2050 мм |
| Гарантия | 36 месяцев официальной гарантии от производителя |
| Дополнительные характеристики | Термін виконання замовлення 3 тижні |
| Доставка/Оплата | термін виконання замовлення 3 тижні / Обов'язковий аванс 20% |
| Материал | Сталь + МДФ |
| Покрытие | ПВХ плівка VINORIT |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Страна-производитель товара | Украина |
| Тип | Со стеклом |
| Толщина | 71-80 мм: 74 мм |
| Цвет | Антрацит |
| Ширина полотна | 970 мм |
- Цена: 14 692 ₴


